Plaid Røros Bislett

Gemaakt van heerlijk Noorse lamswol.

€239.00

Bezoek ook onze winkel!

Net boven Amsterdam vind je onze showroom: bekijk, probeer en beleef onze producten live. Gratis parkeren voor de deur! Bekijk de route naar Wormerveer.

Plaid Røros Bislett

Productinformatie

Een prachtig plaid gemaakt van Noors lamswol. Het plaid heeft verschillende lijnen door het plaid lopen in de verschillende kleuren. Dit plaid heeft 2 verschillende kanten, zo kun je hem ook eens afwisselen! De inspiratie voor deze collectie komt van het fenomeen moiré. Een visueel effect wat verschijnt als twee patronen met bijvoorbeeld strepen boven op elkaar zijn geplaatst, waarbij de stof lijkt te bewegen. De strepen en figuren in het patroon verbinden met de lijnen en de snelheid zoals gevonden op een atletiek baan. Bislett, Oslo’s belangrijkste atletiek baan, is een bekend ijkpunt voor de ontwerper – Hallgeir Homstvedt.

Klik hier voor alles van Røros Tweed op onze webshop.

 

Specificaties

Merk

Design

Hallgeir Homstvedt

Materiaal

Lamswol uit Noorwegen

Kleur

Cappuccino 5152, Lemon Tart 5153, Peach & Pistachio 5151

Maat

135 x 200 cm

Levertijd

Op voorraad vermeldt bij jouw keuze, dan ligt het plaid in onze winkel in Wormerveer. Is dit niet het geval, geen zorgen, de levertijd is nog steeds 2 a 3 weken en in geval van nood vaak binnen een week. Laat het ons weten als er extra spoed nodig is.