Hanglamp PH 5 320 Opal

550.00

Bezoek ook onze winkel!

Net boven Amsterdam vind je onze showroom: bekijk, probeer en beleef onze producten live. Gratis parkeren voor de deur! Bekijk de Route naar Wormerveer.
SKU: N/B Categorieën: , Tags: , , , Merk:

Hanglamp PH 5 320 Opal

Productinformatie

Het iconische werk, de PH 5 is gebaseerd op de principes van de PH, wat er voor zorgt dat het licht zacht, aangenaam en volledig verblindingsvrij is. En daardoor is het de perfecte lamp voor boven de eettafel. Louis Poulsen introduceert een nieuwe versie van de iconische PH 5, de PH 5 320 Opal. Verkleind naar het origineel, in 320 mm, en voorzien van een nieuw, lichter , opaalachtig materiaal. De PH 5 320 Opal combineert het verblindingsvrije, gerichte licht van het originele PH 5-ontwerp met een zachter, diffuus, sfeervol licht van het licht doorschijnende en glanzende materiaal van de kap. De lamp is in vier verschillende varianten te verkrijgen, Opal White, Opal Beige, Opal Pale Rose en Opal Blue. Door de zachte opaal pastelkleuren en de wit geschilderde reflecterende zijkanten voegen subtiel karakter toe aan het ontwerp, terwijl de uitstekende lichtbeleving behouden blijft.

Vind je het leuk om de hele collectie van Louis Poulsen te zien, volg de link

Specificaties

Merk

Materiaal

Lampenkappen en anti-verblindignsscherm: Acryl (PMMA)
Afstandshouders: Polycarbonaat
Finishes: Glanzendeopaalkleurige lampenkappen in White Pale Rose, Pale Blue en Beige met witte binnenkant
Ophang: 3 meter textielsnoer

Maat

H: 17,5 x Ø: 32 cm

Kleur

Opal White, Opal Beige, Opal Pale Rose, Opal Blue

Lichtbron

E14 20W

Levertijd

Deze lamp heeft een levertijd van ongeveer 2 weken. Staat er op voorraad bij het product, dat wil zeggen dat deze in onze winkel aanwezig is en je deze ook kunt komen bekijken. Bestel je in de webshop, dan bestellen we deze nieuw bij onze leverancier.

Je zou ook kunnen houden van …

Bekijk alle producten